Není důležité vyhrát, ale nasrat toho, kdo vás porazil... XD

Únor 2008

Co by se stalo, kdyby... (part 6)

29. února 2008 v 18:16 | Sandra-007 |  My parody... =)
Tak tu pro vás mám další kapitolku v níž se dozvíte, co vlastně slyšel Cloud že nakonec neodešel... =)
Tak doufám že se vám to bude líbit
přejí pěknou zábavu =)
a zbytek máte pod perexem...

Obrázky... =)

26. února 2008 v 21:00 FF obrázky (takovej mix)
Takže, takže...
Dám vám sem teďko pár obrázků, (drobátko vás podusim XD) a pokračování tý mojí parodie dopíšu až dýl... to jen aby ste mohly chvíli přemejšle, o tom, co asi tak mohl Cloud slyšet že neodešel... =) Tal přemejšlejte a napište mi co si myslíte... Hmmm, tak co? Co mohl slyšet...? =)
Obrázky máte pod perexem...

Co by se stalo, kdyby... (part 5)

25. února 2008 v 19:05 | Sandra-007 |  My parody... =)
A je tu další kapitolka...
A jak to tak vypadá, asi se tu budou kluci zase trošišku hádat... XD
Tak doufám, že se to bude líbit...
pp...

Co by se stalo, kdyby... (part 4)

24. února 2008 v 18:25 | Sandra-007 |  My parody... =)

Tak a máte tady další díleček...
pp...

Co by se stalo, kdyby... (part 3)

24. února 2008 v 17:34 | Sandra-007 |  My parody... =)
Tak tu pro vás mám další díl...
Doufám že se vám bude líbit...
Strhne se tu taková potyčka, ''menší'' potyčka mezi Yazooem a Lozem... Tak čtěte a komentujte pls...
pp...

Co by se stalo, kdyby... (part 2)

23. února 2008 v 18:35 | Sandra-007 |  My parody... =)
Tak tu pro vás mám druhej díl toho mího pokusu... XD
Zase to neni nic-moc dlouhýho =) , ale doufám, že se bude líbit...
pod perexem.


Co by se stalo, kdyby...

23. února 2008 v 17:39 | Sandra-007 |  My parody... =)
Takže zdar lidi, tak trochu sem se rozhodla (mno více-méně mě tak trochu navedla Scuroen...), že se pokusim napsat jednu takovou menší parodii na FF VII AC
Mno...tak doufám že se vám to bude aspoň trochu líbit... komentujte pls... =)
Takže teda pod perexem...

Povídka od Scuroen

19. února 2008 v 19:19 | Scuroen |  Povídky
,,Shine!" Probudila ho uprostřed noci. Na displey mobilu, který nechal ležet na nočním stolku, jasně zářily číslice. Skoro jedna ráno. Posadil se a protřel si ospalé oči. Seděla na posteli vedle, prsty zatínala do přikrývky. Položil jí ruce na ramena a jako už tolikrát předtím zkoumal její oči. Po spánku jí stékal pramínek potu. Kousala se do rtu. Její oči byly viditelně jiné. Ze světle hnědé se stala vybledlá šeď. Nebrečela, ale přesto jí tekly kalné slzy.
,,Už zase?" zeptal se. Přikývla a přivinula se k němu.
Zavedl ji do malé místnosti v domě kde bydleli. Posadila se ke stěně a schoulila se do klubíčka. Zavřel dveře a zamkl je. Pak potichu odešel do místnosti vedle. V místnosti byli dva malé bílé stolky, zaskládané skumavkami, lahvičkami a přístroji. Třetí stůl byl ze dřeva, u něj stála židle. Byl přistavený ke stěně, kterou pokrývala nástěnka. Na nástěnce byly připíchnuté výstřižky z novin. Články do zrušených vědeckých projektech, o vraždách v různých městech. Z místonosti naproti se začalo ozýval budešní a křik. Kříčela a škrábala nehty po zdi.
Pamatoval si ji z doby, kdy sám začal spolupracovat na tom nanáviděném projektu. Lea byla jejich zkušebním objektem. Potřebovala si vydělat a proto se nechala najmout jako pokusný králík. Zamiloval se do ní. Nechtěl, aby jí zkazili život, ale nikdo ho neposlouchal. Když tomu chtěl zabránit, bylo už pozdě. Udělal tu poslední možnou věc- prozradil veřejnosti, o čem projekt vlastně je. Ale o Lee mlčel. Najednou neměla nic, byla nebezpečná sama pro sebe. Miloval ji i přes to. Vzal si ji. Chvíli to trvalo, ale pak začala milovat i ona jeho. Ale skoro každou noc se dělo tohle. Byla jako šílená. Očima zůstal na výstřižcích o vraždách. Několikrát mu utekla. V ruce si začal hrát s malou lahvičkou, s nepopsanou zelenou nálepkou. Bylo to to jediné, co ji uklidňovalo. Křik sílíl. V ruhé ruce se mu objevila druhá lahvička. Bez nálepky. Mnohokrát o tom uvažoval. Ne, nedokázal by to...
Křik ustal. Otevřel dveře místnosti. Pravý bok jí brázdili škrábance. Roztrhala noční košili, co měla na sobě. Z lahvičky s nálepkou nasál do injekce čirou tekutinu. Obrátil ji na záda. Unaveně se po něm podívala. Začala se smát. Byl to unavený, šílený smích, při kterému mu běhal mráz po zádech. Píchl jí injekci a čekal. Usnula. Odnesl ji zpátky do postele a obvázal jí rány. Vzbudila se po několika málo minutách. Rozplakala se. I ona věděla, že to tak nejde dál.
Zase ho vzbudila. Ale tentokrát to bylo pozdě. Stála u dveří a sledovala ho šedýma očima, ze kterých ji kanula jedna slza za druhou. V téhle chvíli k ní nic necítil, protože věděl, že to není ona. Byl to někdo jiný. Posadil se. Dělal klidné pohyby, aby ji nevystrašil. ,,Leo..." začal klidným hlasem. Začala se smát. Hlasitě a šíleně. Bylo pozdě ji přesvědčit, aby zůstala v klidu. Rozběhl se k ní. Cukala se mu v náručí. Nehty mu zaťala do krku. Sevření povolilo. Vysmekla se mu a zmizela v otevřeném okně. Vyhlédl ven. Viděl její postavu jak pomalu mizí ve tmě. Neměl moc času.
Běžela nocí. Občas se jí z úst ozvalo zasmání. Před sebou uviděla malou postavu. Bylo jí jedno kdo je to, ale měla tendenci to zničit. Rozběhal se k tomu. Byla to nějaká dívka. Otočila se a vykřikla. Lea se jenom smála. Dívka se pokusila utéct, ale Lea bývala v tokévých chvílích neuvěřitelně rychlá, jako šelma. Chňapla po své oěti, ale místo toho sevřela Shinovu ruku. Byl udýchaný, ale alespoň přišel včas. V ruce měl injekci. Dřív než se mu Lea vysmekl, jehla jí zajela po kůžu. Sjela mu do náruče. Injekce mu vypadla z rukou. ,,Shine..." řekla tiše, hlasem, který patřil té pravé Lee. podívala se na injekci, ležící opodál. Zůstalo v ní trochu modré, zakalené tekutiny. Přikývla. Políbila ho. ,,Už to nešlo dál..." Zavřel oči a zemřela.
Nechal ji tam ležet a vrátil se domů. Na dřevěném stole byla otevřená lahvička bez nálepky. Z venku slyšel sirény policejních aut. Posadil se a přemýšlel, co bude teď...

Proč bloguju...

19. února 2008 v 9:58 ostatní
Hraju tuhle soutěž protože moje mp3 je jaksi v kolabsním stavu a tak trochu se chuděrka rozpadá... Takže by se mi nová docela i hodila...
Mno, tak uvidim jak to dopadne, ale vzhledem k tomu že zájemců je fakt hafo to na moc velkou šanci nevypadá... =) Ale co, za zkoušku přece nic nedám... =)
Takže proč teda bloguju???
-Baví mě to.
-Můžu si na blog dát co chi a co se mi líbí.
-Myslim si, že hraní her na PC je celkem vo ničem...

Everytime

13. února 2008 v 19:34 FF videa


SONB - 2.kolo

9. února 2008 v 16:29 ostatní
Ahoj lidi, tak jsem postoupila do 2.kola SONB na Katelie.blog, tak pro mě plosííím hlásněte

TADY

Yazoo

9. února 2008 v 11:28 FF obrázky (takovej mix)
A tohle se někomu faktys moc pěkně povedlo.: